Smolka bavlna povlečení Levandule 140x200 70x90

Bavlněné povlečení Levandule. - Materiálové složení látky - 100 % bavlna - Plošná hmotnost (gramáž) látky - 130 g/m2 - Doporučená teplota vody při praní -  40 °C - Nežehlivá...
Doprava 136 Kč,Do 3 dnů

• barvy odpovídají vybranému produktu, dobrá kvalita

• Krásný motiv
    • Bavlna
    • knoflíky

Povlečení jsem koupila ,protože mám doma to samé a je opravdu nádherné,hezčí jsem ještě neviděla. Chtěla jsem náhradní,než se vyprodá a nebude pak k sehnání.První sada z jiného obchodu je na zip a tady na knoflíky,já preferuji raději zip. Jinak doporučuji,je opravdu krásné. Obchod okamžitě odesílá. Super

Materiál

• Stálobarevnost -  ano
  • Zdravotní cerifikát - ne
  • Český výrobek - ano
  • Záruka -  24 měsíců

Maximální kvalitu a jemnost prádla Vám zaručí praní zásadně po rubu a se zapnutými knoflíky či zipem.

Barevné prádlo pereme v prášku na jemné a barevné prádlo. Sušte v závěsu. Pokud budete dodržovat tato doporučení, naše výrobky Vám budou dlouho sloužit.

Zapínání u povlečení není po celé šíři povlečení, ale je odšito 10 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře.

Odstíny barev u fotografií zboží nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.

V souvisejících položkách naleznete doporučené barvy prostěradel k tomuto produktu.

• příjemné, zatím neprané vypadá, že vše bude ok

• barvy odpovídají vybranému produktu, dobrá kvalita

• Krásný motiv
    • Bavlna
    • knoflíky

• , zakoupeno v vaseloznipradlo

ZATÍM NEVÍM, JE TO DÁREK

• , zakoupeno v vaseloznipradlo

zajímavý vzor v provedení bavlna

• Líbí se
    • nevím, zatím..
  • , zakoupeno v byttextil

kvalita dobrá ale kdyby bylo povlečení na zip bylo by ještě lepší