Xpose bavlna povlečení Apolena zelená 2x140x200 2x70x90

Barva
zelené

LÍBÍ SE MĚ DOPORUČUJI

• , zakoupeno v Rodinnebaleni.cz

Povlečení jsem koupila jako dárek.

• Bavlna

knoflíkové
Barva
zelené

Bavlněné povlečení APOLENA zelené

Bavlněné povlečení Vás osloví decentním vzhledem, hebkostí látky a perfektním ušitím.

• Materiál: 100% bavlna
  • Zapínání: na knoflíky
  • Údržba:pereme naruby, zapnuté, maximálně na 40°C

LÍBÍ SE MĚ DOPORUČUJI

• , zakoupeno v Rodinnebaleni.cz

Povlečení jsem koupila jako dárek.

• Bavlna
  • , zakoupeno v Rodinnebaleni.cz

Zboží jsem si vybrala, protože se mě líbí, a jsem spokojena.

• na chalupu
  • , zakoupeno v Rodinnebaleni.cz

• materiál dle popisu, povlečení sedí, velmi příjemné.

• kvalitní
  • , zakoupeno v Rodinnebaleni.cz

• špatná výstupní kontrola při výrobě,když výrobce odešle do prodeje ,povlak s 2cm dírou uprostřed

z mého pohledu těžko hodnotit kladně,snad ostatní budou mít více štěstí

• Vyborne

Super